no-img
خاص فایل

برترینان پروژه ی مهر - خاص فایل

help-header

سئــوالی داریــد ؟09903320803


خاص فایل
پکیج های سال تحصیلی 99-1398
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

برترینان پروژه ی مهر


پکیج برترینان پروژه ی مهر

 

پکیج برترینان پروژه ی مهر

باسلام و احترام به شما بازدید کنندگان عزیز خاص فایل

خدا را شاکریم تا باز هم با ارائه ی محصول بینظیر در خدمت شما هستیم و با کمک به شما نقش کوچکی در شکوفایی و پرورش استعداد های دانش آموزان و شکوفایی و شادابی مدارس ایفا میکنیم.

خاص فایل به دلیل تقاضای شما مدیران و معاونان دست به ارائه ی پکیج کارگاه محور به صورت مدرسه ای و ارائه ی نمونه فایل ها، برنامه ها، و طرح های مختلف که در ویدیو پایین کاملا آمده شده است کار شما را در پروژه ی مهر راحت کرده است و شمارا به بهترین راندمان در پروژه ی مهر و نمونه شدن در سطح منطقه و استان خواهد رساند.

از شما درخواست میشود این ویدیو را مشاهده نمایید


 

 

 

 

 

همان گونه که در ویدیو بالا گفته شد تمامی فعالیت های پروژه ی مهر مدرسه شما توسط خاص فایل طراحی و ارائه خواهد شد و در واقع خاص فایل شما را دادن هزینه های زیاد طراحی و برنامه ریزی خلاص کرده و  راندمان کار های شمارا بالا خواهد برد.

این پکیج پویا بوده وعلاوه بر ارائه ی فایل ها ، طرح ها و طراحی های ما و بر اساس نیاز هایی که شما مدیران و معاونان عزیز به آن اشاره نمایید تمامی موارد انجام شده و برای شما ارائه گردد.توجه کنید به دلیل افزایش راندمان کاری ما در خاص فایل عضویت در این طرح محدود بوده تا بتوانیم وقت بیشتری برای تک تک مدارس ثبت نام کننده اختصاص دهیم  

چقدر دیگر تا باز گشایی مدارس مانده است؟

[wpcdt-countdown id=”8661″]

ثانیه ها در حال گذر است و تا چشم باز کردنی تابستان هم به پایان میرسد. پس هم اکنون در جهت پیشبرد پروژه ی مهر اقدام کنید

عضویت توسط فرم زیر