no-img
خاص فایل

درباره ما - خاص فایل

help-header

سئــوالی داریــد ؟09903320803


خاص فایل
پکیج های سال تحصیلی 99-1398
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

درباره ما


خاص فایل
 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

سایت خاص فایل اولین و با کیفیت ترین سایت ارائه دهنده فایل های  ابتدایی،دبیرستان دوره ی اول و دوم میباشد که در تاریخ ۹۵/۴/۲  با هدف افزایش علم و علم اموزی ،پیشرفت تحصیلی و کمک به معلمین و مدیران محترم در جهت افزایش دانش و بهبود بخشی به عملکرد کلی آموزشی راه اندازی شد.

ما در خاص فایل بستری را برای مدیران،معاونین،معلمین ،دانش آموزان و اولیا عزیز به راحتی و بدون درد سر از بهترین فایل های آموزشی٬نمونه سوالات٬نمونه فرم ها٬نمونه ارزشیابی ها٬آزمون های مختلف تحصیلی برای سنجش و افزایش دانش افراد فراهم کردیم.


برخی از قابلیت های فراهم آمده در خاص فایل :

  1. ارائه ی فایل های آموزشی قابل ویرایش
  2. نمونه سوالات آموزشی قابل ویرایش
  3. نمونه فرم ارزشیابی
  4. نمونه فرم های معلمین و مدیران
  5. نمونه فرم های اموزشی
  6. نمونه پوشه کار ها

مدیران عزیز نیز در حیطه ی کاری میباشد هستند و برای شما هم فایل هایی از قبیل برنامه سالانه٬برنامه پرورشی٬نمونه ارزشیابی و… داریم


حقوق نشر:

تمام مطالب و فایل های ارائه شده یا توسط تیم مدیریتی فخاص فایل  و یا  توسط معلمان جای جای ایران که با ما همکاری میکنند طراحی شده است. حقوق مادی و معنوی تمامی فایل ها در اختیار خاص فایل میباشد.و هرگونه تجاری سازی محصولات  و فایل های رایگان ما در سایر سایت ها عدم رضایت مارا در پی خواهد داشت.
pishraft-tahsil

نکته:

آموزش و پرورش استعداد ها مهمترین بخش آموزش است که فایل خاص با استفاده از شیوه ی نوین آموزشی و ارائه بهرتین فایل های آموزشی مسیر آموزش و پروزش استعداد را برای معلم و دانش آموز راحت تر کرده است

درخواست:

از تمامی مدیران٬معلمان٬اولیا و دانش آموزان محترمی که علاقمند به همکاری هستند خواهشمندیم با ما تماس حاصل نمایید